Yaş Çay Sezonu Öncesi Bölge Sayl…

AK Parti Rize Milletveki…

Tarımcının bankalara olan borcu?

Covid-19 salgını ile bir…

Polatlı soğanı 81 ile dağıtılaca…

Salgın sürecinde tüketim…

Bakan Pakdemirli; “GÜBRE DESTEĞİ…

T.C. Tarım ve Orman Baka…

COVID 19 Salgını Sonrası Yeni Ne…

T.C.Tarım ve Orman Bakan…

Gübre fiyatlarında artış peraken…

Adapazarı Tarımcılar Oda…

«
»
TwitterFacebookPinterestGoogle+

Sanalağ Ziyaretçi Kosullarımız

Koşullar

Hoşgeldiniz.

Burası Türkiye’nin tarımsal, susal ve hayvansal üretim kesimlerine yönelik yayın yapan Tarımvizyon adlı magazinidir.

 

Biz, ayrıca Habermaden Magazin, KobiSector Magazin, HospitalLife Magazin, RA Motorcycle, Aydinses Gazetesi’ni de kapsayan diğer yayınlarında bir parçasıyız.

 

RCA Global Yapımcılık Inşaatçılık, Madencilik, Hayvancılık Tarımcılık Endüstri ve Ticaret Limited Şirketi bünyesinde RCA Global Media üretgesinde görev yapan habercilerimiz sayesinde gündeme ilişkin bilgileri derliyor ve öykü haline getiriyor ve yayımını yapıyoruz.

 

Yukarıda adını andığımız sıfatlar ticari birer yayın markası olarak Türkiye Cumhuriyeti Basın ve Yayın Yasasına uygun olarak adımıza kayıtlıdır.

 

Böylelikle belgeli markalar konumuna yükselmiş ve yasal koruma hakkı elde etmiştir.

 

Lütfen ziyaret öncesi aşağıdaki ifadeleri okuyunuz ve hangi yükümlülükleri üstlendiğinizi biliniz. Bu sanalağ sayfasını ziyaret etmekle şu koşulları kabul etmiş sayılıyorsunuz.

 

Bu sanal sitedeki tüm kavramlar, tescilli ya da değil, hepsi kayıtlı sahiplerinindir.

Ve onların izni alınmadan kullanılamaz.

 

Bu sitenin yorumcuları gözlem, görüş ve düşünce bakımından ticari markalalarımızla veya bizimle doğrudan veya dolaylı olarak bir bağlılıkları veya zorunlulukları yoktur.

 

Onlar kendi görüş ve düşüncelerini hiçbir etki kalmadan ifade ederler. Bizim markalarımız onların bu düşüncelerinin okuyucuları ulaşmasında birer araçtır.

Yukarıda adlarını gördüğünüz sanal haber sitelerindeki öyküler, sadece yazarın kendi bakışı ile gördüğünün veya görmek istediği şeyin ifadesidir.

 

İfade edilen şey bir genelleme değil yalnızca anlatılan olayın ifadesidir. Bu aktarımlardan bir genelleme çıkarılamaz ve her olay yalnızca kendini ifade eder.

 

Bu sanal site, ve bu sitedeki tüm sayfalar, gerçek bir öyküye dayanır, ancak, bu yazarı tarafından nasıl görüldüğünü gösterir ki, bu her zaman doğru gözlem olmayabilir.

 

Veya sizin aynı olay hakkında bildikleriniz veya gördüklerinizle çelişebilir. Sizin yorumunuzdan farklılıklar sunabilir. Ancak: bu öyküler, fotoğraflar ve yorumlarla sınırlı değildir.

 

Bunu baştan kabul etmek ve okuduğunuz veya gördüğünüzün yalnızca o kişiyi bağladığını veya onun gözlemini yansıttığını kabul etmelisiniz.

 

Böylece, şunu kabul etmiş sayılırsınız ki, bu blog ve bu sitedeki herhangi bir sayfa, harfi harfine doğru olmayabilir. Bu blog, ve bu blogta belirtilen sonuçlar yalnızca sizin için hazırlanmış değildir.

 

Herkes için aynı yükümlülükler içinde ulaşilabilir biçimde düzenlenmmiştir.

Bir cevap yazın

HAKKIMIZDA

KIT’A YAYINLARI

KISIMLAR

PAZAR

YASAL BİLGİ

SOSYAL AĞ